scorecardresearch

Dünyanı En Prestijli Telefonu - Sony Xperia Z3 Detaylı İncelemesi - Kutu Açılışı Dahil

68 izlenme
Kategori Teknoloji
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Aralar çok uzun oluyor biliyorum. Ancak inceleme ürünlerini temin etmek ve bunları incelemek o kadar hassas ve uzun zaman alan işler ki anlatamam. Sonunda Z3'ü inceleme fırsatım oldu. Gerçekten HTC One M8'den sonra elime geçen en prestijli, en görsel ve en kaliteli telefonlardan birtanesi. İzlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler.

Bu ürünün tanıtımında Canon Marka EOS 650D Model Full HD, Sanyo Marka Xacti VPC-CG20 Model Full HD ve Samsung Marka WB100 Model HD 3 adet kamera, 2 adet Iconic ve 1 adet Hama marka tripod,1 adet 1200W gücünde profesyonel stüdyo Softbox ışıklandırma sistemi, 1 adet el yapımı ışıklandırma sistemi, 1 adet 130 desibel ses şiddeti ölçebilen Desibelmetre, 1 adet Medilix marka kızılötesi ısı ölçer cihazı ve 1 adet Premier marka hassas ölçüm yapan terazi ekipmanları kullanılmıştır. Çekimler tamamen kendim hazırladığım video atölyemde oluşturulmuştur. Klişe olacak ama emeğe saygı diyorum.

Kanalıma abone olmayı, web günlüğümü ziyaret etmeyi, beni takip etmeyi unutmayın diyor ve bu açıklamayı burada bitiriyorum.

Beni aşağıdaki Sosyal Ağlardan da takip edebilirsiniz.

Blog: www.eminozturk.com.tr
Youtube: www.youtube.com/user/teknoemin
Twitter: www.twitter.com/teknoemin
Facebook: www.facebook.com/teknoeminozturk
Google+: www.google.com/+EminozturkTrteknoemin
Linkedin: tr.linkedin.com/pub/emin-xd6-zt-xdc-rk/4a/a90/799
Tumblr: teknoemin.tumblr.com/
Friend Feed: friendfeed.com/teknoemin

Web Günlüğü Makalem: www.eminozturk.com.tr/donanim-incelemeleri/sony-xperia-z3-detayli-incelemesi-kutu-acilisi-dahil.html
Etiketler